Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

U9

Ingeschreven Ploegen 

K.SV Aartselaar 2x
kon. Rupel Boom F.C 
K. Ik Dien FC   2x 
Fc Bosdam Beveren 
Kv Bonheiden 
KFC lint 
KVC Haacht 
KVC Wilrijk 
Tempo Overijse 
Simikos 2x 
FC Zemst 
Eendracht Buggenhout
KGR Katelijne 

 

Nr  Tijd Veld Thuis Gasten SCORE 
1 13:30 - 13:50 1 Simikos A Eendracht Buggenhout    
2 13:30 - 13:50 2 K.SV Aartselaar A K. Ik Dien FC .A    
9 14:20-14:40 3 Eendracht Buggenhout K.SV Aartselaar A    
10 14:20-14:40 4 K. Ik Dien FC .A Simikos A    
17 15:10-15:30 1 K.SV Aartselaar A Simikos A    
18 15:10-15:30 2 Eendracht Buggenhout K. Ik Dien FC .A    
             
Nr Tijd Veld Thuis Gasten SCORE 
3 13:30 - 13:50 3 Kon. Rupel Boom F.C.  KVC Haacht    
4 13:30 - 13:50 4 K. Ik Dien FC .B Kv Bonheiden     
11 14:20-14:40 1 Kv Bonheiden  Kon. Rupel Boom F.C.     
12 14:20-14:40 2 KVC Haacht K. Ik Dien FC .B    
19 15:10-15:30 3 Kon. Rupel Boom F.C.  K. Ik Dien FC .B    
20 15:10-15:30 4 KVC Haacht Kv Bonheiden     
             
Nr Tijd Veld Thuis Gasten SCORE 
5 13:55-14:15 1 K.SV Aartselaar B KVC Wilrijk     
6 13:55-14:15 2 KFC lint  KGR Katelijne    
13 14:45-15:05 3 KVC Wilrijk  KFC lint     
14 14:45-15:05 4 KGR Katelijne K.SV Aartselaar B    
21 15:35-15:55 1 KGR Katelijne KVC Wilrijk     
22 15:35-15:55 2 K.SV Aartselaar B KFC lint     
             
Nr Tijd Veld Thuis Gasten SCORE 
7 13:55-14:15 3 Simikos B Tempo Overijse     
8 13:55-14:15 4 Fc Bosdam Beveren FC zemst    
15 14:45-15:05 1 Tempo Overijse  Fc Bosdam Beveren    
16 14:45-15:05 2 FC zemst Simikos B    
23 15:35-15:55 3 Simikos B Fc Bosdam Beveren    
24 15:35-15:55 4 FC zemst Tempo Overijse     
             
             
Plaatsing           
             
Nr Tijd Veld Thuis Gasten SCORE 
25 16:10-16:25 4 4de poule 3 4de poule 4    
26 16:10-16:25 3 4de poule 1 4de poule 2    
27 16:10-16:25 2 3de poule 3 3de poule 4    
28 16:10-16:25 1 3de poule 1 3de poule 2    
29 16:30-16:45 4 2de poule 3  2de poule 4    
30 16:30-16:45 3 2de poule 1 2de poule 2    
31 16:30-16:45 2 1ste poule 3 1ste poule 4    
32 16:30-16:45 1 1ste Poule 1  1 ste Poule 2    
             
  Finale          
             
Nr Tijd Veld Thuis Gasten SCORE 
33 17:00-17:20 4 verliezer 26 verliezer 25    
34 17:00-17:20 3 winnaar 26 winnaar 25    
35 17:00-17:20 2 verliezer 28 verliezer 27    
36 17:00-17:20 1 winnaar 28 winnaar 27    
37 17:25-17:45 4 verliezer 30 verliezer 29    
38 17:25-17:45 3 winnaar 30 winnaar29    
39 17:25-17:45 2 verliezer 32 verliezer 31    
40 17:25-17:45 1 winnaar 32 winnaar 31    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!